Ze względu na zróżnicowaną pracochłonność  przygotowywanych prac dyplomowych cieżko jest nam poddać konkretny cennik. Natomiast postaramy się przybliżyć możliwe koszty na podstawie przykładowych tematów jakie możemy dla was opracować.

Zapraszamy do kontaktu!

Infolinia: +48 123 125 235
Bezpośredni kontakt pod adresem e-mail: biuro@PraceMagisterskieWroclaw.pl
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. 09:00 – 17:00

Wybierz tematykę, która Cię interesuje:

  • Ekonomia oraz Finanse i Rachunkowość – Dokładamy wszelkich starań do tego, aby w pracach licencjackich z Finansów i Rachunkowości wszelkie obliczenia wykonywane były w sposób rzetelny i prawidłowy. Posiadamy dodatkowy system weryfikacji przed wysłaniem pracy do klienta, aby mieć pewność, że nie występują żadne błędy w rachunkach.

  • Psychologia i Socjologia – Prace licencjackie Wrocław to portal, który współpracuje ze specjalistami, którzy charakteryzują się bardzo dużą dokładnością. Jest to niezwykle ważne w przypadku prac dyplomowych zawierających część badawczą.

  • Marketing i Zarządzanie – Portal prace dyplomowe Wrocław współpracuje z ludźmi, którzy oprócz dużej wiedzy z zakresu marketingu oraz zarządzania charakteryzują się kreatywnością. Jest to bardzo ważne przy pracach licencjackich oraz pracach magisterskich właśnie z tej dziedziny. Jest to spowodowane tym, że oprócz zwykłej teorii potrzebna jest też część empiryczna.

  • Filologia angielska – Portal prace magisterskie Wrocław skupia specjalistów, którzy posiadają minimum wykształcenie wyższe z filologii angielskiej. Dzięki temu posiadają wszelkie niezbędne kompetencje, aby z tej dziedziny pracę licencjacką lub pracę magisterką przygotować.

  • Mechanika i budowa maszyn – Prace dyplomowe Wrocław to portal współpracujący z ludźmi, którzy posiadają nie tylko wiedzę teoretyczną, ale i doświadczenie praktyczne. Dzięki temu projekty, które fizycznie wykonywane są przez naszych specjalistów są bardzo wysoko oceniane.

  • Informatyka – Posiadamy ogromną ambicję dlatego też podejmiemy się każdego tematu nawet gdyby to wiązało się ze zdobyciem nowej wiedzy czy też zupełnie nowych umiejętności. Nic nie stanowi dla nas przeszkody ani zakres tematyczny czy też termin realizacji pracy dyplomowej.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, napisz lub zadzwoń. Odpowiemy na każde pytanie, aby rozwiać Twoje wątpliwości.